Шаховий турнір юристів у клубі «Гамбіт»

7-го листопада в нашому клубі відбулася цікава подія – турнір юристів імені О. Альохіна.

 

 

 

 

Юристи грають у шахи

Цікава подія відбулася 7-го листопада в шаховому клубі «Гамбіт» (Київ). Тут вирішили зібрати юристів, які грають у шахи, і влаштувати для них турнір імені Альохіна. Виявилося, що ця гра дуже популярна серед юристів. Єдина проблема в тому, що складно знайти, з ким пограти. Тому цю ідею вони зустріли з радістю.

 

jur_turn_00

Ініціатором та організатором турніру виступила юридична фірма «Губенко та Партнери» та її керуючий партнер Володимир Губенко. Шаховий клуб «Гамбіт», Асоціація правників України, Legal Marketing Solutions, Всеукраїнська мережа «Ліга:Закон», Юридична газета та юридичний портал «Pravotoday.in.ua» були партнерами турніру.

Суддею турніру були професійний суддя і тренер Андрій Кольба, а також тренер Роман Хаєцький. «На турнірі є і гравці з розрядами, і аматори, але виграють усі, тому що це чудова можливість зустрітися, гарно провести час і обмінятися досвідом,» - говорить Андрій Кольба.

 

 

Серед 16-ти учасників було два кандидати в майстри спорту - Артур Нонко та Артем Терещенко. Звісно ж, вони посіли перші два місця.

 

Найкращим серед аматорів став Микола Олефіренко, представник Центру правового консалтингу, а за ним - Андрій Магас та Володимир Губенко.

Наступні місця розподілилися так: Максим Максименко (6), Володимир Павліченко (7), Фелікс Аронович (8), Андрій Бабенко (9), Олександр Васютович (10), Олександр Жигалін (11), Денис Сацюк (12), Іван Андрієць (13), Павло Губанов (14), Ігор Ткач (15) та Дмитро Яцун (16).

 

 

Жінок серед учасників не було. Мабуть, доглядали за дітьми.

Шаховий клуб «Гамбіт» - один з небагатьох у Києві, що готує гравців до світових чемпіонатів. Турнір для юристів тепер проводитиметься регулярно.

 

Анастасія Кохан

happenstanceradio.com

Детальний фоторепортаж

Club-Niederlassungen

 

Soziale Netzwerke