V Шаховий турнір імені О.Альохіна.

IV Шаховий турнір імені О.Альохіна. Шановні юристи!

Запрошуємо Вас взяти участь у П'ятому шаховому турнірі серед юристів ім. О.О. Альохіна1, що проводиться юридичною фірмою «Губенко та партнери» за підтримки Асоціації правників України та Адвокатського об'єднання «Правочин».
До участі у турнірі запрошуються юристи (приватні практики, співробітники юридичних фірм, юридичних департаментів компаній, органів державної влади та місцевого самоврядування) та студенти юридичних вишів/факультетів.

 

Регламентом турніру передбачається участь 30 шахістів, які зіграють 9 турів з часовим контролем 5 хвилин + 5 секунд за хід. Турнір буде проведено за Швейцарською системою2. Суддя турніру - тренер вищої категорії, Кольба Андрій Богданович. Переможці та призери турніру отримають призи.

 

Дата проведення турніру: 17 листопада 2012 р.


Місце проведення: Ресторан козирної карти «Хінкалі» на Оболоні (м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 29).

Початок реєстрації учасників: 10:00.

Початок турніру: 10:30.

Завершення турніру: 15:30.

Реєстрацію відкрито з 05 листопада до 16 листопада 2012 р. Реєстраційний внесок учасника складає: 150 грн. для працюючих юристів та 50 грн. для студентів. Зібрані кошти будуть направлені на оплату гонорару судді, оренду інвентарю та фуршету.

Для реєстрації надсилайте заповнену анкету за електронною адресою: office@gubenko.ua.

Додаткова інформація за телефоном: +380 67 504-92-16 (Володимир Губенко) та на сторінці Facebook.

 

1Альохін Олександр Олександрович (1892-1946) - видатний шахіст, чемпіон світу, шаховий теоретик та літератор, доктор права.

2Швейцарська система - турнірна система, за якою в кожному наступному турі зустрічаються суперники з однаковою або близькою кількістю очок.

Club-Niederlassungen

 

Soziale Netzwerke