IV Шаховий турнір імені О.Альохіна.

 

IV Шаховий турнір імені О.Альохіна. Шановні юристи!

Запрошуємо Вас взяти участь у Четвертому шаховому турнірі серед юристів ім. О.О. Альохіна1, що проводиться юридичною фірмою «Губенко та партнери» за підтримки Асоціації правників України.

До участі у турнірі запрошуються юристи (приватні практики, співробітники юридичних фірм, юридичних департаментів компаній, органів державної влади та місцевого самоврядування) та студенти юридичних вишів/факультетів.

 

Регламентом турніру передбачається участь 30 шахістів, які зіграють 7 турів з часовим контролем 5 хвилин + 5 секунд за хід. Турнір буде проведено за Швейцарською системою2. Суддя турніру - тренер вищої категорії, Кольба Андрій Богданович. По завершенню турніру краща партія буде проаналізована суддею за участю гравців. Переможці та призери турніру отримають призи та грамоти.

Дата проведення турніру: 22 квітня 2012 р.

Місце проведення: Fun-Ресторан «Тарелка» (м. Київ, вул. Дмитрівська, 62/20 в будинку Готелю Senator Apartments).

Початок реєстрації учасників: 11:00.

Відкриття турніру: 11:15.

Початок турніру: 11:30.

Реєстрацію відкрито з 09 квітня до 21 квітня 2012 р. Реєстраційний внесок учасника складає: 150 грн. для працюючих юристів та 50 грн. для студентів. Зібрані кошти будуть направлені на оплату гонорару судді, оренду інвентарю та фуршету.

Для реєстрації надсилайте заповнену анкету за електронною адресою: chess@gubenko.ua.

Додаткова інформація за телефоном: +380 67 504 92 16 (Володимир Губенко) та на сторінці Facebook: http://www.facebook.com/AlekhinChessTurnament.

Генеральний партнер: Асоціація правників України.

Партнери: Будівельна компанія «Контакт-Інвест».

Компанія «Legal Marketing Solutions».

Спілка захисту прав підприємців.

Шаховий інтернет-склад Mozok.com.ua.

Інформаційний партнер: «Юридична Газета».

Медіа-партнер: «Юридичний портал «Pravotoday.in.ua».

Турнір проводиться за підтримки Шахового клубу «Гамбіт».

Приймає і пригощає: Fun-Ресторан «Тарелка».

 

1Альохін Олександр Олександрович (1892-1946) - видатний шахіст, чемпіон світу, шаховий теоретик та літератор, доктор права.

2Швейцарська система - турнірна система, за якою в кожному наступному турі зустрічаються суперники з однаковою або близькою кількістю очок.

Филиалы клуба

 

Социальные сети