Шахові канікули в Житомирі!

Шахові канікули в Житомирі!

Майже 150 учасників двох відбіркових турнірів серед молоді та підлітків до 12 років зібрали організатори в готелі з правильною назвою «Україна»! «Гамбіт» традиційно привіз солідну делегацію, хлопці грали не тільки в основному турнірі, а й в турнірах на розряди. Наприклад, Гліб Ясинський (Кловський ліцей) на цілих півтора очки перевиконав норму 4 розряду, що порадувало і тренера і бабусю!

Безумовно, під час турніру концентрація на шахах творить чудеса, – нормативи підкоряються легко і невимушено. Окреме спасибі обласній бібліотеці за надане для тренувань і турніру приміщення.

Крім турніру, особливо стійкі «бійці» влаштовували ранкові пробіжки, відвідали музей космонавтики, привласнювали улюбленим тренерам прізвиська і навіть барельєфи! Дощик лив, але ще не народився той дощ, який може гамбітівця розмочити!!!

Також у нас знайшовся час зіграти дружню матчеву зустріч з місцевою шаховою школою «Інтелект». Хоч і перемогу здобути нам не вдалося, але з Житомиром ми здружилися ще більше. Результати нашої зустрічі.

Переможним акордом став тріумф в основному турнірі нашого потужного Олександра Вакуленка - набравши 8 з 9 можливих і на очко випередивши найближчих переслідувачів, юний чемпіон впевнено пройшов у фінал України! Ура, панове!

Як завжди, на завершення був випробуваний шаховий торт, і якби в головному турнірі фігури поїдалися з такою ж швидкістю - Каспаров би здався жалюгідним пацером!

Наступні шахові канікули в «Карпатському затишку» на січневих канікулах (анонс дуже скоро), їдемо з нами!

Таблиці.

Фінальне становище: юнаки, дівчата.

Таблиці кваліфікаційних турнірів:

«Класика»:
1-е місце Миргородський Олексій - 8 очок
2-е місце Ткаченко Георгій - 8 очок
3-е місце Гордієнко Роман - 6,5 очок
4-е місце Пастернак Георгій - 6 очок
5-е місце Ясинський Гліб - 6 очок (Виконав норму 4-го розряду)

«Бліц»:
1-е місце Гордієнко Роман - 7 очок
2-е місце Ткаченко Георгій - 6 очок
3-е місце Миргородський Олексій - 5 очок

Фото з місця подій:

Учні шахового клубу Гамбіт на півфіналі до 12

Изображение 01 Изображение 02 Изображение 03 Изображение 04 Изображение 05 Изображение 06 Изображение 07 Изображение 08 Изображение 09 Изображение 10 Изображение 11

На тренуванні

Изображение 01 Изображение 02 Изображение 03 Изображение 04 Изображение 05 Изображение 06

Знайомство з Житомиром

Изображение 01 Изображение 02 Изображение 03 Изображение 04 Изображение 05 Изображение 06 Изображение 07 Изображение 08 Изображение 09

Матч Інтелект-Гамбіт

Изображение 01 Изображение 02 Изображение 03

Закриття табору

Изображение 01 Изображение 02 Изображение 03 Изображение 04 Изображение 05 Изображение 06 Изображение 07 Изображение 08 Изображение 09 Изображение 10 Изображение 11

Філії клубу

 

Соціальні мережі