Тіроль і шахи - сюжет цієї пісні! (20-30 грудня 2014 р.)

Тіроль і шахи - сюжет цієї пісні! (20-30 грудня 2014 р.)

В чергову закордонну шахову подорож ми вирушили вузьким колом учнів Гамбіту на запрошення нашої зарубіжної подруги.

Місце проведення грудневих зборів було обрано зі смаком - невелике містечко Кірхберг, гірськолижний курорт в австрійській частині Тіролю. Летіли через Мюнхен, потім 3 годині по автобану, і ми на місці. Спочатку виникли деякі сумніви, що ми прибули за призначенням. Зелені луки, тепла сонячна погода, відсутність людей з характерним спорядженням. Перші 5 днів пройшли в інтенсивних шахових заняттях, піших прогулянках і насолоді найчистішим гірським повітрям. Хлопці від душі гацали на схилах і частенько власноруч, що дуже повчально і корисно smiley, прали свій одяг після скочування стрімголов по зеленій траві.
 

Як у казці «Дванадцять місяців» все змінилося відразу - ще ввечері було «літо», а вже вранці за вікном білим-біло від снігових заметів. Щастю директора готелю (а як відомо, щастя в альпійському селі пропорційно кількості снігу) не було меж. До автобусних зупинок потягнулися вервечки фанатів лиж, сноубордів, санок та ін. зимових радощів. Але шахове життя оберти не зменшувало!

Потрібно віддати належне юним вихованцям. «Злий» старший тренер шахового клубу «Гамбіт» розійшовся не на жарт, користуючись тим, що підопічних було небагатсько і кожному за 10 днів роботи хотілося істотно підвищити шаховий розряд! Навіть іспит в останній день здавали невгамовному наставнику. До речі, шахові «катування» дали свій ефект – Ігор Клименко нарешті виконав довгоочікуваний 2 розряд (навіть перебрав один бал).

Турніри проводилися щовечора. У що тільки не грали: класичні шахи, швидкі, бліц і навіть новомодна стратегічна гра «Вулик». Загалом, з нами не засумуєш. Провівши урочисто нагородження і накупивши в найближчому супермаркеті подарунків близьким і далеким родичам, 30 грудня рушили додому. Пізно вночі нас зустрів Київ і радісні батьки. Ми вдома!

Изображение 01 Изображение 02 Изображение 03 Изображение 04 Изображение 05 Изображение 06 Изображение 07 Изображение 08 Изображение 09 Изображение 10 Изображение 11 Изображение 12 Изображение 13 Изображение 14 Изображение 15 Изображение 16 Изображение 17 Изображение 18 Изображение 19 Изображение 20 Изображение 21 Изображение 22 Изображение 23 Изображение 24 Изображение 25 Изображение 26 Изображение 27 Изображение 28

Філії клубу

 

Соціальні мережі