Онлайн тренування

У вас немає часу на переїзди з дитиною містом в шаховий клуб, а індивідуальні тренування дорого коштують?! Ми вирішуємо цю проблему за допомогою інтернету!

По вівторках і четвергах з 16:00 до 18:00 (за Києвом) проходять групові тренування для 1 розрядів – кандидатів у майстри спорту на 123chess.me. Також обов’язково підпишіться на наш ютуб-канал і безкоштовно отримуйте останні відео-уроки для всіх розрядів!

Навчання шахів по інтернету ідеально відповідає реаліям сучасного міста. Пересування автомобілем, обов'язковий супровід юних шахістів у клуб, інші технічні незручності – не в кожного з батьків вистачає завзятості і можливостей відповісти на численні логістичні питання. На щастя, наш вид спорту прекрасно вписався у формат онлайн занять. Розвиток різних видів зв'язку зробило тренувальний процес простим і надійним. Отже розглянемо деякі аспекти і нюанси віддаленої шахової підготовки.

Тренерська на сайті 123chess.me

1) Якість занять.
При тренуваннях по інтернету (або як багато спрощено називають скайп-тренуваннях), з'являється можливість тренуватися у тренерів найвищої кваліфікації, які не зможуть приїхати до вас додому, ваш клуб, у ваше місто. Ми надаємо вибір з декількох спеціалістів (на ваш вибір), які мають великий досвід і хороші результати. Підвищує якість шахових занять і можливість легко зберегти матеріали тренування, - після кожного уроку шаховий тренер висилає учневі файл з вивченими позиціями, так само легко зберігається домашнє завдання учня. Це істотно заощаджує час та не зашкоджує якості шахового тренування.

2) Зручний графік шахових тренувань.
Як ми вже казали, обрати відповідний режим тренувань з шахів непросто. Тим більше, що діти часто відвідують безліч секцій, мовних курсів і т.д. При тренуваннях по інтернету цей факт не є проблемою – з тренером завжди можна обговорити ваші уподобання, або зв’язатись з адміністратором Гамбіту та обрати тренера з відповідним графіком.

3) Швидкий старт занять.
Вам необхідно лише зателефонувати нашому адміністраторові, висловити ваші побажання і в цей же день ви можете почати заняття! Зручно та ефективно.

4) Ціна.
Індивідуальні заняття «наживо», як правило, включають супутні витрати, а саме: витрачений час на проїзд до вас додому, транспорт, крім того, як правило, шахові фахівці не хочуть їхати заради однієї години занять. При заняттях онлайн ціна набагато нижча, тому як попутні витрати тренера відсутні! Природньо, що в Києві ціни на індивідуальні шахові заняття значно вище, ніж в інших регіонах України. Саме тому наш клуб часто залучає до тренувань шахових тренерів з інших міст України. Цінова політика тренувань гнучка і вигідна.

5) Формат занять.
Ще кілька років тому єдиним варіантом дистанційних шахових тренувань були заняття по скайпу (скайп-уроки). Цей формат і зараз практикується більшістю шахових тренерів в Україні. При такому способі занять тренер зв'язується з учнем по скайпу, показує екран свого комп'ютера і обговорює теоретичні питання. Недолік такого способу в тому, що учень не може сам рухати фігури, займається одночасно тільки один учень, важко займатися з дітьми нульового рівня, при поганому інтернеті функція «показати екран» працює з перебоями.

Для більш якісного процесу навчання шаховий клуб «Гамбіт» прийняв участь у розробці унікального шахового сервісу 123chess.me. За допомогою спеціально розробленої технології ми ввели ряд інновацій, а саме:

а) учень бачить і чує тренера на власній відео платформі;
б) тренер може надати підопічному можливість рухати фігури (інтерактивна дошка);
в) є функція ходити не за правилами – спеціально для дітей нульового рівня (початківців). Якщо малюк неправильно сходив фігурою – програма відображає хід і тренер розуміє, що покращити в знанні правил юного спортсмена;
г) одночасно може займатися ціла група юних шахістів. Приклад тренування можна подивитися тут.

6) Запис на онлайн заняття. 
Записатися на безкоштовне пробне заняття, а також задати питання ви можете за телефоном +38 (096) 779-92-17 – Гульнара (адміністратор) або електронною поштою: clubgambit@gmail.com.

Філії клубу

 

Соціальні мережі