Про клуб

 

Історія створення.

Гамбітівці в шаховому таборі в Карпатах.Шаховий клуб «Гамбіт» був створений в січні 2009 року. Головна ідея його організаторів полягала в популяризації шахового мистецтва серед київських дітей і підлітків. Спочатку в клубі працювало лише 2 тренера, а кількість учнів ледь досягала кількох десятків осіб. До речі, подібна ситуація спостерігається в багатьох подібних районних державних установах й досі. Однак постійна робота над кадровим забезпеченням і якістю освітнього процесу дали свої плоди. На сьогоднішній день, у клубі і філіях займаються понад 600 дітей, з якими працюють досвідчені наставники, у тому числі кілька міжнародних майстрів і гросмейстерів. 
З вересня 2013 року відкриті філії клубу «Гамбіт» в школах Миколаєва, Херсона, Полтави, Львова, Сваляви, Білої Церкви. Плануємо створити подібні філії у всіх обласних центрах України.

Що відрізняє нас від інших?!
Ми будуємо свою діяльність на кращих світових та вітчизняних традиціях підготовки юних шахістів. Цьому сприяє багаторічний досвід наших тренерів. Але прогрес не стоїть на місці, тому робота над вдосконаленням процесу підготовки в клубі ведеться постійно. Для кожної кваліфікаційної групи учнів розроблено унікальні програми, які дозволяють ефективно вирішувати поставлені завдання. Струнка система отримання юними спортсменами базисних знань і умінь передбачає увагу до індивідуальних особливостей кожної дитини.
Шахові баталії на Золотих Пісках! (15-26 червня 2014 року)

Органічно вплетено в процес тренування і
участь у змаганнях. Кожні вихідні в клубі проводяться шахові турніри з різними часовими контролями, щомісячно проводиться Кубок клубу, діти беруть участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях. 

Результативність нашого підходу проявляється у зустрічах наших вихованців з дітьми з інших клубів України та Європи. Наприклад, у листопаді 2016 Олександр Вакуленко з відривом виграв півфінал України з шахів до 12 років (8 очок з 9 можливих), відразу кілька вихованців увійшли в десятку кращих в Україні у своєму віці. Старша група, що займається в індивідуальному порядку (в тому числі і по інтернету) з головним тренером клубу, заслуженим тренером України Романом Хаєцьким, регулярно виграє особисті чемпіонати України. У 2010 і 2011 рр. наш вихованець Олександр Бортник двічі виграв чемпіонат Європи серед дітей до 14 і 16 років відповідно, а в 2014 став чемпіоном Світу до 18 років!

Які цілі ми ставимо перед собою?!
Наша головна мета – виховання вільно і оригінально мислячих, неординарних дітей в Україні. Ми переконані, що талановитими не народжуються, а виховуються, і щодня доводимо це у своїй роботі.

Шахові канікули в Карпатах, 2016.Наша мрія – допомогти юним талантам стати не тільки розумними, але і щасливими.
Шахи допоможуть їм у цьому. Кожна дитина знайде в шаховому клубі «Гамбіт» багато цікавого і корисного, а саме:

  • захоплюючу гру з тисячолітньою історією під назвою Шахи;
  • спілкування з інтелектуально розвиненими однолітками;
  • радість перемоги і вміння здобувати уроки з невдач;
  • здатність  конкурувати у чесній боротьбі;
  • тактовне і шанобливе ставлення до себе з боку тренерів.

 

Онлайн тренування

По вівторках і четвергах з 16:00 до 18:00 (за Києвом) проходять групові тренування для 1 розрядів – кандидатів у майстри спорту на 123chess.me. Також ви можете підписатися на наш ютуб-канал і безкоштовно отримувати останні відео-уроки для всіх розрядів!

Час, пробки, ціна бензину — все це забирає багато сил і часто заважає втілити мрію про шахи для юного спортсмена. На щастя для шахів, наша гра ідеально підходить для інтернет-навчання. Все що вам потрібно — це комп'ютер з швидким підключенням до інтернету. Виходячи з нашого досвіду, онлайн-заняття навіть більш ефективні порівняно зі звичайними, а спеціально розроблений нашими партнерами сервіс 123chess.me руйнує багато стереотипів: тренер і учень бачать і чують одне одного, учень сам рухає фігури на інтерактивній дошці. Це неможливо при скайп-уроках, що практикуються в інших клубах). Після тренування кожен учень отримує пройдений матеріал у свою базу даних. Тут же є можливість пограти з іншими дітьми, ну а в реальних турнірах можна грати на вихідних, коли більше вільного часу.

Детальніше за телефоном: +38 (096) 779-92-17 – Олена або електронною поштою clubgambit@gmail.com.


Соціальні мережі