Шаховий турнір в LAVINA MALL

 

Шаховий турнір в LAVINA MALLДитячий шаховий турнір в одному з найбільших мегамолів Києва – ТРЦ «LAVINA MALL» подарував дітям та дорослим нові емоції та враження. Адже інтелектуальній концентрації та атмосфері справжнього змагання сприяли нові технології. Інтерактивний фуд-корт торгово-розважального центру став зручним майданчиком для гри в шахи.

Дітки Святошинського району, що тренуються на базі мережі «Спорт для всіх» та є членами шахового клубу «Гамбіт» змогли проявити свої навички юних гросмейстерів. Мультисенсорні столи та програмне забезпечення дозволили провести турнір відповідно до всіх стандартів професійної гри.

Змагання пройшли плідно. Результати сімейного шахового турніру:
1 місце: Родина Ковтуцьких;
2 місце: Родина Сікорських;
3 місце: Родина Мамутових.

Всього в змаганні прийняли участь 12 родинних колективів Святошинського району.

Тренує майбутніх чемпіонів заслужений тренер України, міжнародний майстер Роман Олександрович Хаєцький.

Турнір викликал бурю позитивних емоцій, учасники з нетерпінням чекають на новий турнір в форматі XXI століття!  

Перший в Європі інтерактивний фуд-корт поєднує нові технології і креативні рішення для дозвілля і харчування. Столи з поверхнею multi-touch виглядають ультрасучасно і дарують позитивні емоції незалежно від віку – дітям і дорослим.

Висока якість столів – заслуга українських розробників і інженерів компанії Kodisoft, які неодноразово були відзначені міжнародними нагородами, зокрема Mapic Awards (Канни, Франція) та інш. На виставках в США, країнах Європейського Союзу та Швейцарії, багато зірок культури, бізнесу і політику змогли протестувати українську якість, зокрема  Джастін Трюдо і Біл Гейтс були приємно вражені. Тепер і українські відвідувачі можуть повноцінно користуватися продуктом, що відповідає найвищим світовим стандартам.

Наприклад, одночасне реагування на 1000+ торкань унікальна новація, яку ще не вдалося обійти навіть провідним технологічним брендам. Отже, наразі українці можуть користуватися нею і мати доступ до сервісу нового покоління.

Крім меню ресторанів і можливості замовлення прямо зі столу без черг і штурханини, столи наповнені цікавим контентом і містять перелік ігор – від складання пазлів, розмальовок, шахів і го, і динамічно командних – аерохокей та інші. І куди ж без селфі і фотосервісу, який теж можливий на інтерактивному фуд-корті.

 

Изображение 001 Изображение 002 Изображение 003 Изображение 004 Изображение 005 Изображение 006 Изображение 007 Изображение 008 Изображение 009

Філії клубу

 

Соціальні мережі